חיצוני BW-LH8100 אור רחוב LED סולארי עבור אזרחי
video
נורית LED: 100W
פאנל סולארי: 10W/4V
סוללת LiFePO4: 3.2V/12000mAH
חומר: ABS
תעודה: CE,ROHS
שלח החקירה
הצגת המוצר
☀ 【ערכת טעינה מהירה יעילה】Solar LED Street Light for Civil מאמצת את ערכת הטעינה המהירה העדכנית ביותר, ויעילות הטעינה יכולה להיות גבוהה עד 50% ממוצרים דומים. לדוגמה, מוצרים דומים משתמשים בפאנל סולארי של 6V/12W וזרם הטעינה השיא הוא 2A; אנו משתמשים בפאנל סולארי 4V/12W וזרם הטעינה השיא הוא 3A. לשם השוואה, יעילות הטעינה של המוצרים שלנו שופרה ב -50%.
פרמטר
מודל
MJ-LH8100
פאנל סולארי
10 ואט/4V
חרוז LED
360pcs,2835,100 ואט
ליתיוםסוללה
3.2V/12000mAH, LiFePO4